Laboratoř

František Gross  - Laboratoř

Cena: 4800
Aktuální cena: 4800

litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 30/60, reprodukováno v soupisu grafického díla str. 201, č. 486, rozměr 32,9 x 43 cm, volný list

Dvojice

Kamila Ženatá  - Dvojice

Cena: 7100
Aktuální cena: 7100

olej, plátno, rok 2021, signováno DU, rozměr 40 x 40 cm, dílo z atelieru autora

Ladislav Novák - Totem a Tabu

Ladislav Novák  - Totem a Tabu

Cena: 14200
Aktuální cena: 14200

alchymáž, froasáž, akvarel papír, rok 1962, signováno NU, rozměr 59 x 42,5 cm, volný list

Arte frisura

Jiří Slíva  - Arte frisura

Cena: 2600
Aktuální cena: 2600

litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 15/45, rozměr 45,5 x 35,5 cm, volný list

Zrcátko

Boris Jirků  - Zrcátko

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 7/30, rozměr 20,5 x 15 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Egypt

Jiří Načeradský  - Egypt

Cena: 15500
Aktuální cena: 15500

tempera, papír, rok 1995, signováno PD, rozměr 65,5 x 48 cm, rám, 2x vystaveno