Antonín Václav Slavíček - Motiv z Telče
tuš, tužka, papír, rok 1934, signováno PD, vzadu popisky, rozměr 24 x 32 cm, volný list
Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016
Cena: 300
Aktuální cena: 300
pastel, karton, rok 1979, signováno vzadu včetně popisu, rozměr 38 x 29,5 cm
Cena: 800
uhel, papír, rok 1949, signováno PD, rozměr 24 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno monogramem PD, rozměr 42,5 x 22 cm, pozůstalostní razítko s č. 0323
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
tužka, akvarel, papír, rok 1974, signováno PD, rozměr 20,5 x 15,5 cm, volný list
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, rámováno Brůžek