Jiří Slíva - The Wave (Vlna)
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, signováno DU, číslováno 17/50, rozměr 23,2 x 29,4 cm, volný list
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, volný list
litografie, rok 1986, signováno PD, číslováno 72/135, rozměr 37 x 48 cm, volný list
Cena: 300
Aktuální cena: 300
8x grafika, všechny signovány, rozměr listů cca. A4, autoři: M.Bravenec, V.Drápal, F.Fuksa, D.Janoušek, A.Mikulka, M.Pytlová, P.Rudolf, H.Tomášková-Willmannová, vydáno 1994 k 70. výročí ŠUŘ (škola uměleckých řemesel)
suchá jehla, lept, pastel, rok 2012, signováno PD Jirka A, rozměr 18 x 12,5 cm, rám
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
kvaš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 29 x 41 cm, rám, vystaveno Praha 2018
Cena: 500
11 grafik, včechny signovány, velikost souboru cca. A4, autoři: M.Bouda, P.Hlavatý, M.Janáček, J.Lípa, A.Odehnal, J.Ondrušová, V.Pokorný, J.Šindler, V.Tesař, H.Tesařová, P.Toman, vydal Klub přátel výtvarného umění v Prostějově r. 2003, náklad 160 ks.