Aukční historie uměleckých děl  Jedenáctá aukce

Bárky

Jan Trampota  - Bárky

litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, volný list

Sborník k 70. výročí školy

Sborník k 70. výročí školy

Cena: 300
Aktuální cena: 300

8x grafika, všechny signovány, rozměr listů cca. A4, autoři: M.Bravenec, V.Drápal, F.Fuksa, D.Janoušek, A.Mikulka, M.Pytlová, P.Rudolf, H.Tomášková-Willmannová, vydáno 1994 k 70. výročí ŠUŘ (škola uměleckých řemesel)

Bretaň

Ladislav Novák  - Bretaň

froasáž, papír, signováno PD, rozměr 48 x 40 cm, volný list

Kladno

Květa Válová  - Kladno

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

kvaš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 29 x 41 cm, rám, vystaveno Praha 2018

SSPE

SSPE

Cena: 500

11 grafik, včechny signovány, velikost souboru cca. A4, autoři: M.Bouda, P.Hlavatý, M.Janáček, J.Lípa, A.Odehnal, J.Ondrušová, V.Pokorný, J.Šindler, V.Tesař, H.Tesařová, P.Toman, vydal Klub přátel výtvarného umění v Prostějově r. 2003, náklad 160 ks.