Jiří Anderle - Kouzelná fléta (Bohumil Hrabal) - Pijáci
Cena: 1600
Aktuální cena: 1600
suchá jehla, lept, rok 1990, signováno DU, číslováno 69/200, rozměr 16 x 11 cm, volný list
Cena: 1600
Aktuální cena: 1600
kombinovaná technika, papír, signováno vzadu, rozměr 29 x 20 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list
litografie, rok 1987, signováno PD, číslováno 80/136, rozměr 48,5 x 37,5 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1975, signováno PD, číslováno 38/38, rozměr 42 x 32 cm, rám
litografie, rok 1994, signováno DU, číslováno 82/100, rozměr 22 x 16 cm, volný list, druhé dílo Igor Benca (nar. 1932) - Pritažlivosť, lept, rok 1992, signováno DU, číslováno 122/130, rozměr 22 x 16 cm (oba autoři žáci Prof. Brunovského)
Cena: 10500
Aktuální cena: 10500
kniha, 2x originální litografie, rok 1948, značeno v kameni, exemplář č. 184, rozměr grafiky 2x 19 x 11,5 cm
litografie, rok 1974, signováno PD, náklad 200 ks, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis díla str. 193 č. 465
reliéfní tisk, papír, signováno PD, aut. tisk, rozměr 18,5 x 15 cm, volný list
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
suchá jehla, lept, signováno PD, číslováno 2/10, rok 1922, soupis grafického díla J.Siblík, str. 76 č.43, vytištěno ve 10 exemplářích, rozměr 35 x 26,6 cm, volný list