Zdeněk Sýkora - William Faulkner Elly
kniha, 5x serigrafie, rok 2005, každá signována vzadu, vydal Aulos, číslováno 42/70, rozměr 28 x 28 cm
pero, papír, rok 2001, signováno vzadu, rozměr 19,5 x 19 cm, volný list
lept, rok 1963, signováno PD, číslováno 29/50, rozměr 20 x 39 cm, rám
suchá jehla a mezzotinta, rok 1974, signováno DU, číslováno 102/130, rozměr 52 x 36,5 cm, rám
Cena: 200
Aktuální cena: 200
litografie, rok 1968, signováno DU, číslováno 184/200, rozměr 13 x 9 cm, volný list
lept, rok 1975, signováno PD, rozměr 14 x 8,8 cm, volný list
olej, sololit, rok 2010, signováno PD, rozměr 33 x 45 cm, rám
suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 33
kniha, 3x suchá jehla, každá signována, vydal SČB, rok 1984, vzadu signatura Karla Sýse a Jiřího Žáčka, rozměr 3x 14,5 x 9,5 cm