Stanislav Holý - Franz Kafka
litografie, signováno DU, číslováno, 16/50, rozměr 59,5 x 43,5 cm, volný list
barevná litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 28,5 x 17 cm, rám
kniha v kazetě, 3x suchá jehla, rok 1967, každá signována PD, rozměr papíru 30 x 23 cm, signatura Annie le Brun, v knize několik reprodukcí koláží
dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.
Cena: 6100
Aktuální cena: 6100
1x serigrafie, rok 1999, vydal Aulos, náklad 50ti výtisků, signováno DU, rozměr 34 x 68 cm, kniha
Cena: 25000
Aktuální cena: 25000
výměnná koláž, papír, dřevo, rok 1987, signováno a razítko atelieru vzadu, rozměr 30 x 40 x 1,5 cm
kvaš, papír, rok 1971, signováno PD, rozměr 27 x 41 cm, rám, vystaveno Praha 2015, publikováno v knize z vydavatelství Albatros (bývalé SNDK) jako celostránková ilustrace
olej, plátno, rok 2021, signováno LD, rozměr 30 x 30 cm, dílo z ateliéru autorky
Cena: 1900
tuš, papír, rok 1946, signováno LD monogramem, rozměr 10,8 x 10,8 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora