František Hudeček - Postava
běloba, papír, rok 1945, rozměr 12 x 9 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 15 x 10,5 cm, volný list, soupis díla str. 133, č. 322
dřevoryt, rok 1926, značeno PD razítkem, rozměr 20,5 x 15 cm, volný list
lept, rok 1983, signováno PD, číslováno VI/XX, rozměr 19,5 x 13,3 cm, volný list
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
serigrafie, rok 1968, rozměr 89 x 59 cm, rám, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, Feldman/Schellmann Italy 1997, soupis číslo: II.44-53, Campbell´s Soup I 1968, vydání pro Sunday B. Morning 1.12. 2011
litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 169/200, rozměr 11,5 x 17,5 cm, pasparta
lept, rok 1982, signováno PD, číslováno 2/20, rozměr 10,5 x 18 cm, volný list
pastel, papír, rok 2003, signováno vzadu, rozměr 40 x 30 cm, rám
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 11/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis díla str. 179, č. 425
7x pero, papír, rok 2000, 1x signováno, různé rozměry, volné listy