Továrna

František Gross  - Továrna

uhel, papír, rok 1949, signováno PD, rozměr 22 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Mao Red

Andy Warhol  - Mao Red

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

serigrafie, rok 1970, rozměr 85 x 75 cm, vydáno v edici Sunday B. Morning r. 2011, certifikát přiložen

Krtek a houby

Zdeněk Miler  - Krtek a houby

12x akvarel, pastel, pero, tužka, papír, rok 1997, rozměr cca. 12x 9 x 12 cm, volné listy

Lyrická konstrukce

Václav Tikal  - Lyrická konstrukce

olej, tempera, plátno, rok 1959, signováno LD, rozměr 20,5 x 20,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno od rodiny, vystaveno Praha 2018

Lacoste

Tomáš Bím  - Lacoste

litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 79/100, rozměr 43 x 35 cm, volný list

V trávě

Ota Janeček  - V trávě

suchá jehla, rok 1990, signováno PD, číslováno 5/30, rozměr 10 x 15 cm, rám