Aukční historie uměleckých děl  Šestá aukce

Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016

Ve stínu

Tomáš Hřivnáč  - Ve stínu

Cena: 1800

suchá jehla, rok 2007, signováno PD, číslováno 5/30, rozměr 21 x 30 cm, volný list

Akt

Oldřich Kulhánek  - Akt

litografie, rok 1998, signováno DU, číslováno 20/25, rozměr 25 x 15 cm, volný list

Kytice

Otakar Kubín ( Othon Coubine )  - Kytice

litografie, rok 1959, signováno PD O. Kubín, číslováno 500/464, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J. Siblík č.122 strana 203, rám

Akt

Oldřich Kulhánek  - Akt

litografie, rok 1998, signováno PD, číslováno 20/25, rozměr 23 x 16 cm, volný list

Věž

Michal Gabriel  - Věž

Cena: 800

akvarel, papír, rok 1988, signováno LD, rozměr 30 x 21 cm, rám

Kompozice

Jan Smetana  - Kompozice

Cena: 9900
Aktuální cena: 9900

tuš, akvarel, papír, rok 1984, signováno PD, rozměr 61 x 45 cm, volný list