Tomáš Hřivnáč - Ve stínu
Cena: 1800
suchá jehla, rok 2007, signováno PD, číslováno 5/30, rozměr 21 x 30 cm, volný list
Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016
Cena: 1800
lept, rok 1967, signováno PD, rozměr 26 x 35,5 cm, volný list
litografie, rok 1998, signováno DU, číslováno 20/25, rozměr 25 x 15 cm, volný list
tuš, tužka, papír, rok 1924, signováno PD monogramem, rozměr 25 x 19 cm, volný list
litografie, rok 1959, signováno PD O. Kubín, číslováno 500/464, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J. Siblík č.122 strana 203, rám
litografie, rok 1998, signováno PD, číslováno 20/25, rozměr 23 x 16 cm, volný list
Cena: 800
akvarel, papír, rok 1988, signováno LD, rozměr 30 x 21 cm, rám
Cena: 9900
Aktuální cena: 9900
tuš, akvarel, papír, rok 1984, signováno PD, rozměr 61 x 45 cm, volný list