Aukční historie uměleckých děl  Jedenáctá aukce

Andante

Jiří Anderle  - Andante

suchá jehla, lept, koláž, rok 1990, signováno PD, číslováno 1/1, rozměr 35 x 18 cm, rám

Rymaně

František Gross  - Rymaně

Cena: 6200
Aktuální cena: 6200

olej, tempera, sololit, signováno PD, dílo pochází z pozůstalosti Františka Grosse, rozměr 25 x 34,5 cm

Blesk

Aleš Lamr  - Blesk

Cena: 1700
Aktuální cena: 1700

litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 56/80, rozměr 32 x 43 cm, volný list