Aukční historie uměleckých děl  Sedmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

FILLE - FLEUR

Victor Vasarely  - FILLE - FLEUR

serigrafie, rok 1932/1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 67 x 48,5 cm, volný list

Lacoste

Tomáš Bím  - Lacoste

litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 77/100, rozměr 43 x 35 cm, pasparta

Fratellini

František Tichý  - Fratellini

čtyřbarevná litografie, rok 1937, příloha časopisu Volné směry, rozměr 21 x 30 cm, rám

Jan Saudek - Life (Život)

Jan Saudek  - Life (Život)

fotografie, rok 1966/2005, signováno LD, číslováno 47/50, rozměr 40 x 31 cm, reprodukována str. 71, součástí prodeje je monografie "Jan Saudek fotograf český, monografie signována, certifikát přiložen

Pokušení Sv. Antonína

František Gross  - Pokušení Sv. Antonína

litografie, rok 1982, signováno PD, číslováno 15/55, reprodukováno v soupisu grafického díla č. 447, rozměr 48 x 40 cm, volný list