Zdeněk Sýkora - Nulové linie - pozvánka
Cena: 2600
Aktuální cena: 2600
serigrafie, rok 2011, vzadu signováno Z. Sýkora a Lenka Sýkorová, rozměr 21 x 21 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 2600
Aktuální cena: 2600
serigrafie, rok 1932/1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 67 x 48,5 cm, volný list
litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 77/100, rozměr 43 x 35 cm, pasparta
Cena: 38000
Aktuální cena: 38000
olej, plátno, dřevo, rok 1961, signováno PD, rozměr 40 x 34 cm, rámováno, vystaveno Praha 2018, dílo z pozůstalosti autora
čtyřbarevná litografie, rok 1937, příloha časopisu Volné směry, rozměr 21 x 30 cm, rám
lept, rok 1978, signováno DU, rozměr 15 x 8,5 cm, volný list
fotografie, rok 1966/2005, signováno LD, číslováno 47/50, rozměr 40 x 31 cm, reprodukována str. 71, součástí prodeje je monografie "Jan Saudek fotograf český, monografie signována, certifikát přiložen
Cena: 900
Aktuální cena: 900
serigrafie, rok 2006, signováno PD, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list
litografie, rok 1982, signováno PD, číslováno 15/55, reprodukováno v soupisu grafického díla č. 447, rozměr 48 x 40 cm, volný list