JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

Josef Šíma  - JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.

Anděl

Jan Zrzavý  - Anděl

litografie, rok 1920, signováno PD, rozměr 22,3 x 14,8 cm, volný list, soupis Dvořák č. 16

Dvanáct grafických listů

Různí Autoři  - Dvanáct grafických listů

soubor dvanácti grafických listů, autoři: J. Bouda, O. Čechová, M. Erazim, J. Hořánek, M. Houra, M. Lesařová-Roubíčková, Z. Mézl, M. Michálek, V. Tesař, K. Vítečková, E. Vlasáková, K. Vysušil, každý list signován, vydáno 200 výtisků, tento č. 48, rozměr papíru 30 x 21 cm, původní desky