. Toyen ( Marie Čermínová ) - Guillaume Apollinaire - Alkoholy
litografie, kniha, rok 1933, signováno PD s věnováním, rozměr 13,5 x 9 cm, vydáno 99 výtisků, tento má č. 79
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
lept, rok 1947, signováno DU, vzadu podpis Vladimíra Holana (překlad), rozměr 16 x 11 cm, dílo v původní knize
suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.
litografie, rok 1920, signováno PD, rozměr 22,3 x 14,8 cm, volný list, soupis Dvořák č. 16
tužka, pastel, akvarel, papír, signováno PD, rozměr 41 x 55,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
soubor dvanácti grafických listů, autoři: J. Bouda, O. Čechová, M. Erazim, J. Hořánek, M. Houra, M. Lesařová-Roubíčková, Z. Mézl, M. Michálek, V. Tesař, K. Vítečková, E. Vlasáková, K. Vysušil, každý list signován, vydáno 200 výtisků, tento č. 48, rozměr papíru 30 x 21 cm, původní desky
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
lept, rok 1995, signováno PD, číslováno 4/20, rozměr 8,7 x 13,5 cm, volný list
lept, rok 1993, signováno PD, číslováno 10/50, rozměr 35,5 x 27 cm, volný list