Emil Filla - Zátiší s vázou květin a podnosem
lept, rok 1932, signováno PD, rozměr 15 x 11,7 cm, volný list
Cena: 11000
Aktuální cena: 11000
serigrafie, rok 1935/1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 39 x 58 cm, volný list
serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.27, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, rám
Cena: 6100
Aktuální cena: 6100
suchá jehla, lept, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 23 x 17 cm, rám, soupis díla č. 894
lept, akvatinta, rok 1916, signováno PD, soupis Novák 241, rozměr 13 x 14 cm, rám
pastel, papír, rok 1942, oboustranná kresba, rozměr 15 x 21 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse
cca. 28 listů, tužka, fix, papír, rok 1966, rozměr 30 x 21 cm
akvarel, papír, signováno PD, rozměr 35 x 28 cm, dílo z pozůstalosti autora
47 grafických listů, rok 1989, každý signován, autoři: M. Rittstein, J. Hořánek, V. Suchánek, O. Čechová, K. Beneš, atd. různé rozměry
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
3x lept, kniha, rok 1958, 1x signován, rozměr 13 x 8 cm, 4,3 x 8 cm, 4,3 x 8 cm