Jan Zrzavý - Loď na moři
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 34
Cena: 300
Aktuální cena: 300
akvarel, papír, rok 1966, signováno PD, oboustranná malba, vzadu pozůstalostní razítko K 1043, rozměr 29,5 x 42 cm, volný list
fotografie, rok 1997, signováno PD, rozměr 29,5 x 24,5 cm, volný list, reprodukováno Jan Saudek - fotograf český, str. 440, certifikát pravosti přiložen
dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list,vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.
pastel, akvarel, papír, rok 1913, signováno PN, rozměr 47 x 30 cm, rám
kniha, 5x serigrafie, rok 2005, každá signována vzadu, vydal Aulos, číslováno 31/70, rozměr 28 x 28 cm
suchá jehla, lept, rok 1976, signováno DU, číslováno 10/70, rozměr 32,5 x 65 cm, volný list
serigrafie, rok 1968, rozměr 89 x 59 cm, rám, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, Feldman/Schellmann Italy 1997, soupis číslo: II.44-53, Campbell´s Soup I 1968, vydání pro Sunday B. Morning 1.12. 2011