Václav Tikal - La Panne - Pension
akvarel, papír, rok 1948, signováno PD, rozměr 30 x 38,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13,3 cm, rám, vystaveno Praha 2015
akvarel, tuš, papír, rok 2001, signováno DU, rozměr 35 x 23 cm, rám
uhel, tužka, kvaš, papír, rok 1967, signováno LN, rozměr 20 x 25 cm, rám
lept, rok 1984, signováno PD, číslováno 5/10, rozměr 10 x 11,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020
Cena: 2400
Aktuální cena: 2400
litografie, rok 1944, signováno PD, rozměr 29,5 x 19,5 cm, volný list
6x serigrafie, rok 1982, signováno v tiráži, vydal Památník národního písemnictví a Spolek českých bibliofilů v nákladu 950 výtisků, rozměr 6x 23 x 10,5 cm, kniha
lept, signováno PD, číslováno aut, tisk. 2/4, rozměr 17 x 24,5 cm, pasparta
polystyrénový objekt, původní obal, rok 1970, signováno, číslováno C 197, součástí je kniha, rozměr objektu 24,5 x 20 x 7 cm