Tomáš Hřivnáč - Bílá
olej, karton, rok 2010, signováno LD, rozměr 70 x 50 cm, rám, dílo z ateliéru autora
dřevoryt, rok 1960, signováno PD, aut. tisk, rozměr 25,5 x 17 cm, volný list, soupis: Prestel 1995, W. Lopsinger, str. 105, č. 1061
litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 5/95, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám
lept, akvatinta, rok 1920, signováno PD, soupis Novák č. 327, rozměr 20 x 15,5 cm, volný list
lept, rok 1987, signováno PD, číslováno 10/50, rozměr 8,5 x 10,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020
litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 21,5 x 14,5 cm, volný list
kvaš, papír fixovaný na karton, 40. léta, signováno PD, rozměr 33 x 45 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
suchá jehla, lept, kresba, rok 1976, signováno DU, rozměr 55,5 x 36 cm, rám
serigrafie, rok 2008, signováno PD, rozměr 29,5 x 15 cm, rám