Bílá

Tomáš Hřivnáč  - Bílá

olej, karton, rok 2010, signováno LD, rozměr 70 x 50 cm, rám, dílo z ateliéru autora

Křeslo I.

Tomáš Bím  - Křeslo I.

litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 5/95, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám

Jezdci

Alena Kučerová  - Jezdci

lept, rok 1987, signováno PD, číslováno 10/50, rozměr 8,5 x 10,5 cm, rám, vystaveno Praha 2020

Ústa

Oldřich Kulhánek  - Ústa

litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 21,5 x 14,5 cm, volný list

Nádraží

Zdeněk Miler  - Nádraží

kvaš, papír fixovaný na karton, 40. léta, signováno PD, rozměr 33 x 45 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Jiří Anderle  - Postava

suchá jehla, lept, kresba, rok 1976, signováno DU, rozměr 55,5 x 36 cm, rám