Vesnice

František Gross  - Vesnice

olej, lepenka, signováno PD, rozměr 24,5 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora (vzadu razítko), vystaveno Praha 2017

Malíř a můza

Josef Liesler  - Malíř a můza

litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 142/145, rozměr 43,5 x 32,5 cm, volný list

Klíč

Salvador Dalí  - Klíč

socha, bronz, značeno, rok 1974, rozměr v. 11 cm, rozměr včetně mramorového podstavce 16 cm, certifikát pravosti přiložen, soupis Dalí str. 31

Amoroso

Karel Demel  - Amoroso

kombinovaná technika, rok 1979, signováno PD, číslováno 62/125, rozměr 40 x 23,5 cm, rám

Pieta č. 414

Jan Saudek  - Pieta č. 414

fotografie, rok 1987, signováno PD, rozměr 31 x 33 cm, rám, reprodukováno: Jan Saudek, fotograf český str. 229