Eva Hašková - Mezi nebem a zemí
lept, akvatinta, rok 1999, signováno PD, číslováno 11/100, rozměr 64,5 x 49,5 cm, volný list
olej, lepenka, signováno PD, rozměr 24,5 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora (vzadu razítko), vystaveno Praha 2017
litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 142/145, rozměr 43,5 x 32,5 cm, volný list
socha, bronz, značeno, rok 1974, rozměr v. 11 cm, rozměr včetně mramorového podstavce 16 cm, certifikát pravosti přiložen, soupis Dalí str. 31
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 21/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list
suchá jehla, lept, mezzotinta, koláž, rok 1980, signováno PD, číslováno 20/35, rozměr 96 x 64 cm, volný list
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
lept, signováno PD, číslováno 193/200, rozměr 21 x 25 cm, rám
kombinovaná technika, rok 1979, signováno PD, číslováno 62/125, rozměr 40 x 23,5 cm, rám
fotografie, rok 1987, signováno PD, rozměr 31 x 33 cm, rám, reprodukováno: Jan Saudek, fotograf český str. 229