The Gurl (Georgetta)

Jan Saudek  - The Gurl (Georgetta)

Cena: 14500
Aktuální cena: 14500

fotografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 40,5 x 30,5 cm, volný list, publikováno Jan Saudek - Pouta lásky, str 116 (barevná varianta)

Kronos a Rheia

Jiří Anderle  - Kronos a Rheia

suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 63/70, rozměr 44 x 33 cm, volný list

Archa

Oldřich Jelen  - Archa

litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 106/120, rozměr 31 x 27,2 cm, volný list

Buďte opatrní !

Jan Merta  - Buďte opatrní !

Cena: 1900

litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 97/100, rozměr papíru 50 x 35 cm, rám

Koně

Jaroslav Vožniak  - Koně

suchá jehla, rok 1977, signováno PD, číslování 12/30, rozměr 54 x 66,5 cm, volný list

Pohár

Ota Janeček  - Pohár

suchá jehla, rok 1944, signováno PD, číslováno 2/9, rozměr 8 x 6 cm, volný list