Jiří Anderle  -  Variace na R. Magritta

Aktuální cena: 130000
Aktuální kupující: 0329

Jiří Anderle (*14.09.1936 )

Identifikační číslo: 12998

akryl, plátno, rok 2018, signováno PD, rozměr 50 x 60 cm, rám, vystaveno Praha 2018 na výstavě Zlatý věk, pod č. 7, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 49000Kč