František Hudeček  -  Pán v klobouku

Aktuální kupující: 0648

František Hudeček (*07.04.1909 †13.05.1990)

Identifikační číslo: 8356

olej, lepenka, rok 1943, signováno vzadu, rozměr 29,5 x 21 cm, vystaveno Praha 2011, reprodukováno v soupisu díla str. 149, č. 131, rámováno

Vyvolávací cena: 160000Kč